Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   

Facebook  

   

Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową zrzeszającą osoby o niestandardowych potrzebach edukacyjnych, ich otoczenie społeczne (rodzinę, osoby wspomagające) oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Osoby chcące do nas dołączyć prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz dostarczenie jej osobiście do siedziby stowarzyszenia przy ul. Głowackiego 8a w Zielonej Górze (Zespół Rehabilitacji Promyk) w godzinach pełnienia dyżuru, lub przesłanie jej pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo pocztą tradycyjną na powyższy adres:

 

Stowarzyszenie Duży Niebieski Dom

ul. Głowackiego 8a

65-301 Zielona Góra

 

Deklarację członkowską wysyłamy zainteresowanym osobom na podany przez nie adres e-mail, udostępniamy ją również w formie papierowej w czasie dyżuru w siedzibie stowarzyszenia (poniedziałki od godziny 16.00 do 17.00 po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu). Możliwe jest też pobranie jej w wybranym formacie z tej strony (pliki pod zdjęciem).

 

Po nadaniu członkostwa nabywa się prawa do uczestnictwa w zebraniach Stowarzyszenia, otrzymywania drogą elektroniczną informacji o bieżących projektach i działaniach organizacji, a także zyskuje się prawo zapisania siebie lub dziecka na udział w interesujących zajęciach, szkoleniach, warsztatach, wyjazdach i innych przedsięwzięciach organizowanych przez Stowarzyszenie (czytaj zakładka Wydarzenia).

 

Przyłączając się do nas zyskujesz możliwość kontaktu z osobami o podobnych doświadczeniach, twoje dziecko może nawiązać kontakt z rówieśnikami, możesz także skonsultować się ze specjalistami, którzy służą swoją wiedzą w rozwiązywaniu bieżących trudności, związanych z szeroko pojętą sferą edukacji.

 

Jeśli mieszkasz w dużej odległości od Zielonej Góry, możesz zostać członkiem wspierającym, który działa w miejscu swojego zamieszkania - skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.

 

Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do aktywności na rzecz stowarzyszenia - w grupie możemy więcej!

 

Do pobrania:

deklaracja członkowska(.docx) 

deklaracja członkowska(.odt)

   
Copyright © 2018 Duży Niebieski Dom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.